TEE MIDA MEELDIB JA MILLAL MEELDIB

Tee oma lühemad ja pikemad tööotsad läbi meie ning võida aega ja raha.
Kui Sinu eesmärgiks ei ole olla seotud töölepinguga ning eelistad pigem tegutseda lühemate või pikemate projektidega, aga samas ei ole Sul tahtmist või aega tegeleda oma töö või teenuse osutamiseks tüütu bürokraatiaga, siis on Sul suurepärane võimalus korraldada oma tegevus läbi meie.
Teeme Sinu tegevuse võimalikult lihtsaks ja mugavaks.

Lepi tööandjaga kokku teenuse osutamine läbi meie ja me korraldame kogu asjaajamise kiirelt ja lihtsalt. Meievahelise kokkuleppe alusel esitame tehtud tööde eest tellijale arve. Kogu bürokraatia, muuhulgas maksud, jääb meie korraldada.

Protsess toimub järgmiselt:

1. Sa oled tellijaga kokku leppinud teenuse tingimustes ja selle, et teenuse osutamine toimub läbi meie.

2. Meie esitame kliendile arve, mis sisaldab kokkulepitud tasu, seadusega ettenähtud tööjõu- ja muid makse ning tasusid.

3. Klient maksab meile arve.

4. Meie arvestame arvest maha tasumisele kuuluvad maksud ja teenustasu ning kanname ülejäänud summa Sinu kontole.

Koostöös meiega on Sul võimalus tegutseda Eestis või mujal Euroopa Liidus.
Töötad kellele ja millal tahad, enda valitud ja kokkulepitud mahus. Puuduvad igasugused täiendavad kulud, sõltumata osutatavate teenuste mahust on ainus tehingu kulu igale kliendi arvele lisanduv teenustasu.

Kogu asjaajamine on Sinu jaoks kerge ja mugav. Oled sisuliselt nagu ettevõtja ilma sellega kaasnevate kohustusteta. Meie korraldame kõik arvestused, maksed ja muu bürokraatia ning Sina saad keskenduda oma põhitegevusele.